Co to jest Profhilo? Twój wybawca dla twojej skóry!

Profhilo jest unikalnym środkiem wstrzykującym, który staje się popularny wśród pacjentów szukających naturalnego podejścia do przeciwdziałania starzeniu się. Profhilo jest często mylony z wypełniaczami ze względu na swoją bazę kwasu hialuronowego, ale w rzeczywistości jest on zupełnie inny i nie należy go mylić z wypełniaczem.

W tej serii kosmetyków do pielęgnacji skóry badamy czym jest Profhilo, dlaczego różni się od wypełniaczy i w jaki sposób można go stosować, aby skutecznie zwalczać starzenie.

Czym jest Profhilo?

Profhilo to unikalny zastrzyk z jedną z najczystszych form kwasu hialuronowego na rynku. Stosuje się go do bio-wzmodelowania skóry.

Co robi Profhilo?

Profhilo, po wstrzyknięciu w skórę, utrzymuje się przez 28 dni. W tym krótkim czasie stymuluje 4 różne rodzaje kolagenu i elastyny, co powoduje poprawę tkanek. Profhilo posiada unikalną zdolność do rozprzestrzeniania się i to właśnie ta unikalna właściwość sprawia, że jest niezwykle skuteczny w takich miejscach jak szyja, dekolt i dolna część twarzy, które z wiekiem cierpią z powodu krepy. Może być również stosowany na ramionach lub w dowolnym miejscu ciała, które cierpi na krepową skórę.

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest obecnie jednym z głównych haseł w branży kosmetycznej i estetycznej. Kwas hialuronowy jest molekułą, która zatrzymuje wodę i jest kluczem do utrzymania pulchnej i nawilżonej skóry. Może utrzymać ponad 1000 razy większą wagę w wodzie i jest kluczem do produkcji kolagenu.

Dlaczego Kwas hialuronowy jest ważny?

Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie skóry i produkcję kolagenu, a także zwalcza wolne rodniki i utrzymuje elastyczność skóry. Z wiekiem produkujemy mniej kwasu hialuronowego, a to z kolei pomaga w tworzeniu się krepowych zmarszczek na skórze.

Czy kwas hialuronowy może być stosowany jako serum?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Kwas hialuronowy nie może być wchłaniany przez skórę. Radara jest pierwszym produktem, w którym zastosowano technologię mikrokanałowania, wprowadzając do skóry otwory niewidoczne dla oka w systemie domowym, dzięki czemu Kwas Hialuronowy wchłania się w skórę. Jest to jednak wyłącznie dla skóry wokół oczu. Reszta ciała nadal nie może być leczona.

Profhilo vs Fillers

Profhilo i Fillery często mylą się jako jedno i to samo ze względu na ich hialuronową bazę. Jednak to, co odróżnia Profhilo od innych, to fakt, że są one termicznie powiązane krzyżowo. Oznacza to, że molekuły kwasu hialuronowego są podgrzewane, aby je połączyć. Jednak wypełniacze, takie jak Juvederm, są ze sobą chemicznie powiązane. To sprawia, że działają one w bardzo różny sposób i służą różnym celom.

Czy Profhilo działa?

Rezultaty działania Profhilo są fantastyczne, jeśli są wstrzykiwane według ścisłego harmonogramu. Należy go wstrzykiwać w odstępach jednego miesiąca od dwóch pierwszych zabiegów (niektórzy pacjenci będą potrzebowali trzeciego zabiegu miesiąc później), a następnie wykonywać zabiegi konserwacyjne co 6 miesięcy.

#