Czym dokładnie jest Nefertiti Lift?

Badania wykazują, że to kształt twarzy decyduje o tym, na ile lat wyglądamy, znacznie bardziej niż linie i fałdy. Można jednak wiele zrobić bez operacji i uzyskać efekt napięcia linii żuchwy i podgardla - lifting Nefertiti.

Nefertiti była egipską królową, która słynęła z kształtnej linii szczęki i gładkiej szyi. Niestety, nie wszyscy mamy tyle szczęścia z naszymi rysami. Z wiekiem kształt naszej twarzy zazwyczaj zmienia się z trójkąta. Wysokie kości policzkowe i wyraźna linia żuchwy zmieniają się w kwadrat z cięższą linią żuchwy, a czasem podwójnym podbródkiem.

Połączenie tych zabiegów może pomóc w uzyskaniu liftingu Nefertiti.

- Aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu, polecamy CoolSculpting, zabieg wymrażania tłuszczu, który przynosi efekty już po 10-12 tygodniach.

- W celu ujędrnienia skóry najlepszym sposobem jest zastosowanie zabiegów laserowych, takich jak ClearLift firmy Harmony Pro XL. Zabieg ten jest z powodzeniem stosowany w Health + Esthetics od momentu jego wprowadzenia i cieszy się dużą popularnością. Nie ma przestojów, jest dostępny dla wszystkich typów skóry, a przede wszystkim jest bezbolesny.

- Przywrócenie objętości w środkowej i górnej części twarzy może być częstym problemem, ale mamy dla niego łatwe i trwałe rozwiązanie poprzez ostrożne stosowanie Dermal Fillers i Profhilo.

- W podniesieniu linii żuchwy mogą pomóc zastrzyki rozluźniające mięśnie (Botox). Nadaktywny mięsień platysma na szyi może pociągnąć w dół kąciki żuchwy. Dlatego też, stosując Botox, rozluźniamy ten mięsień, co powoduje jego "pociągnięcie" ku górze, co sprzyja ujędrnieniu skóry i zapobiega powstawaniu obwisłych ust.

- Napinanie linii żuchwy jest łatwe do osiągnięcia dzięki Silhouette Soft Thread Lift. Nasz lekarz umieszcza nici tuż pod skórą w sposób, który stymuluje produkcję kolagenu, a wkrótce unosi i napina skórę.

- Innym sposobem na podniesienie i ujędrnienie linii żuchwy jest zabieg oparty na ultradźwiękach zwany Ultherapy. Ten niesamowity zabieg jest zatwierdzony przez FDA do podnoszenia i napinania dolnej części twarzy w sposób nieinwazyjny. Obejmuje to szyję i obszar pod brodą bez dodawania dodatkowej objętości. Nie ma przestojów i nie używa się żadnych obcych substancji, aby skutecznie stworzyć lifting bez operacji.

#