Jak zregenerować skórę po ekspozycji na słońce

Po pierwsze, mam nadzieję, że mieliście fantastyczne wakacje. Nie ma nic lepszego niż wakacje, aby zrelaksować swój umysł i naładować baterie. Ale niestety, zbyt dużo słońca może mieć odwrotny wpływ na skórę, pozostawiając ją suchą, wrażliwą i zniszczoną. I oczywiście może również przyczynić się do powstawania linii, zmarszczek i przyspieszonego starzenia się skóry w późniejszym okresie życia.

Ani przez chwilę nie sugeruję, abyś w przyszłym roku zostawiła swoje walizki w szafie. Pamiętaj jednak, że Twoja skóra wymaga troskliwego traktowania. Podczas pobytu poza domem należy zawsze stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, pić dużo wody, nosić kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Powinieneś także starać się pozostać w cieniu podczas najgorętszej części dnia, a następnie kontynuować dobrą pracę po powrocie do domu.

Ochrona przed słońcem

Nasz zabieg laserowego odmładzania skóry jest doskonałym środkiem regenerującym skórę. Jest on całkowicie nieinwazyjny i bardzo skuteczny w poprawie ogólnego kolorytu i struktury skóry. Jego działanie polega na stymulowaniu produkcji nowego kolagenu i elastyny głęboko w skórze właściwej. Dzięki temu Twoja skóra odżywa i uzupełnia się, poprawiając linie, zmarszczki, zaczerwienienia i pigmentację.

Innym doskonałym zabiegiem, który warto wypróbować, jest nasz odżywczy Hydrafacial. Łączy on w sobie głębokie oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie i ochronę antyoksydacyjną. Jest to zatem idealny tonik, który ukoi i uzupełni skórę zniszczoną słońcem. Cały pakiet trwa zaledwie 40 minut, a Ty opuścisz klinikę z natychmiastowo rozjaśnioną i promienną skórą. Aby uzyskać bardziej rozpieszczające i kompleksowe doświadczenie. Aby osiągnąć maksymalne rezultaty, zazwyczaj zalecamy przeprowadzenie kilku zabiegów.

Promocja na Halloween

W ten Halloween, zamiast staromodnego "cukierek albo psikus", chcielibyśmy potraktować Cię najlepiej jak potrafimy... dbając o Twoją skórę. Podaruj sobie i komuś innemu odmłodzoną i pełną blasku skórę na wiele dni. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej niesamowitej promocji, kliknij na dynię lub wpadnij do naszej kliniki.

Kosmeceutyki

I wreszcie, co nie mniej ważne, posiadamy w sprzedaży szeroką gamę najwyższej jakości kosmeceutycznych produktów do pielęgnacji skóry, które odżywiają i chronią Twoją skórę. Kosmeceutyki są zasadniczo połączeniem kosmetyków i farmaceutyków. Są to produkty, które oferują siłę kliniczną leczenia na receptę, ale są przeznaczone do codziennego użytku.

#