Jakie są zalety CoolSculpting?

Bez względu na to, ile ćwiczysz, czy stosujesz dietę, może być trudno przesuwać uparte kieszenie z tłuszczem. Dla wielu osób może to obniżyć zaufanie i zniszczyć motywację. CoolSculpting zapewnia idealne leczenie dla osób stosujących zdrową dietę i chcących wygnać niechciany tłuszcz z określonego obszaru.

CoolSculpting jest niechirurgicznym zabiegiem, który działa poprzez zamrażanie uporczywych komórek tłuszczowych, dzięki czemu mogą one być naturalnie wydalane przez organizm. W połączeniu ze zdrową dietą i stylem życia, CoolSculpting jest idealnym sposobem na trwałe usunięcie tłuszczu w tych uporczywych miejscach.

Główne korzyści płynące z CoolSculpting

Dla tych, którzy chcą trwale usunąć uparty tłuszcz z danego obszaru, CoolSculpting oferuje wiele korzyści:

Minimalny czas powrotu do zdrowia

W przeciwieństwie do inwazyjnych, chirurgicznych procedur utraty tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja, po CoolSculpting nie ma potrzeby przestoju ani powrotu do zdrowia. Oznacza to, że możesz mieć zabieg i wrócić do swojej normalnej pracy lub życia domowego zaraz po nim.

Usuwa uporczywy tłuszcz

Bez względu na to, ile ćwiczysz, w pewnych obszarach nie da się wycelować w utratę tłuszczu. Oznacza to, że twój podwójny podbródek i tłuszcz w górnej części ramienia może nadal pozostać, nawet po osiągnięciu docelowej wagi. Jednakże, Coolsculpting może wyeliminować uparty tłuszcz i zmniejszyć tłuszczu w określonych obszarach, pomagając Ci rzeźbić swoje ciało i uzyskać nagrody za ciężką pracę.

Stałe efekt

Po zamrożeniu i rozbiciu niechcianych komórek tłuszczowych nie mogą one wrócić, co oznacza, że możesz oczekiwać na bardziej wyrzeźbione i stonowane ciało na stałe. Jeśli zastosujesz się do procedury ćwiczeń fizycznych i zdrowej diety, możesz powstrzymać powstawanie nowych komórek i powrót do tych uporczywych obszarów.

Niechirurgiczna, nieinwazyjna procedura

CoolSculpting to idealny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej dla tych, którzy chcą uniknąć operacji i bardziej inwazyjnych zabiegów. Proces leczenia CoolSculpting zamraża komórki tłuszczowe bez konieczności wykonywania operacji, zastrzyków, blizn czy nacięć. Dzięki CoolSculpting nie ma potrzeby stosowania znieczulenia ogólnego, dzięki czemu można pozostać przytomnym podczas zabiegu, a następnie wrócić do domu. Sam zabieg jest również bezbolesny, ale niektóre osoby zgłaszają uczucie tkliwości i siniaki w kolejnych dniach.

Leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb

Każdy człowiek jest wyjątkowy i każdy z nas z trudem odchudza się w różnych dziedzinach. CoolSculpting może być dostosowany do każdej osoby, a zabieg może być ukierunkowany na obszary, w których chciałbyś zobaczyć efekty. Podczas wstępnej konsultacji możesz omówić, do których obszarów chcesz się skierować, a Twój konsultant omówi ilość zabiegów, których możesz potrzebować i wyniki, jakich możesz się spodziewać.

Zajmuje się kilkoma dziedzinami

Jeśli na danym obszarze znajduje się szczypiący tłuszcz, można go potraktować metodą CoolSculpting. Oznacza to, że może to być tłuszcz docelowy na rdzeniu, ramionach lub udach. Można go nawet użyć na podbródku, jeśli chcesz usunąć lub zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka.

Naturalnie wyglądający efekt

CoolSculpting pomaga Ci wyglądać szczuplej i naturalnie rzeźbi Twoją sylwetkę. Po zabiegu mogą pojawić się drobne siniaki, ale po ich zmatowieniu skóra powróci do normy, tak jakby zabieg nigdy nie miał miejsca.

Zwiększa wiarę w siebie

Jedną z największych zalet CoolSculpting jest zwiększenie pewności siebie. CoolSculpting pozwala na kształtowanie sylwetki poprzez ukierunkowanie kieszeni tłuszczu, do których dieta i ćwiczenia nie mogły wcześniej dotrzeć.

CoolSculpting vs Liposukcja

Mogą to być zabiegi trwałej utraty tkanki tłuszczowej, ale liposukcja i CoolSculpting to bardzo różne procedury.

Czy CoolSculpting jest dla ciebie odpowiedni?

CoolSculpting to skuteczna kuracja zapobiegająca utracie tłuszczu, ale nie jest odpowiednia dla wszystkich. Kuracja CoolSculpting nie jest zalecana dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dla kobiet, które próbują zajść w ciążę.

CoolSculpting może pomóc w kształtowaniu sylwetki po utracie wagi po ciąży, ale nie pozbędzie się obwisłej i luźnej skóry wokół brzucha.

CoolSculpting nie jest zabiegiem odchudzającym i powinien być stosowany jako dodatek do zdrowej diety i stylu życia. Kuracja ta nie jest przeznaczona dla osób rozpoczynających karierę zawodową, które mają dużo do stracenia na wadze i powinna być postrzegana jako ostateczny zabieg dla tych, którzy chcą rzeźbić sylwetkę po osiągnięciu idealnej wagi, aby pozbyć się uporczywych kieszeni tłuszczu.

Po zabiegu należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić aktywny tryb życia, aby zapobiec tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Ponieważ zabieg jest nieinwazyjny, w dniach po zabiegu można udać się na siłownię, aby kontynuować tonowanie i kształtowanie ciała.

Wstępna konsultacja zawsze będzie miała miejsce przed wykonaniem jakichkolwiek zabiegów CoolSculpting, co zadecyduje o tym, czy jesteś odpowiedni do zabiegu i będzie okazją do omówienia Twoich wyników. Pozwoli to na uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zabiegiem i da realistyczne wyobrażenie o wynikach, których można się spodziewać.

#