Kuracja trądziku - Bezpieczna i skuteczna kuracja

Przyczyna trądziku różowatego

Rosacea jest powszechną chorobą skóry, która dotyka głównie osoby o jasnej skórze. Skóra zaczyna się zazwyczaj od zaczerwienienia środkowej części twarzy, na policzkach, nosie lub czole. Rzadziej może mieć wpływ na szyję, klatkę piersiową, uszy, skórę głowy i oczy. Różyczki często z czasem ulegają stopniowemu pogorszeniu. Powiększone naczynia krwionośne w skórze powodują zaczerwienienie i nadają okolicy spłukany wygląd. Może to powodować pęknięcia, widoczne naczynia krwionośne i zgrubienia skóry.

Gwiazdy z trądzikiem różowatym

Chociaż nie ma lekarstwa na trądzik różowaty, można wiele zrobić, aby go poprawić. Nawet wiele znanych twarzy, o nieskazitelnej cerze, którą podziwiamy, zmagało się z tym stanem. Na przykład Cynthia Nixon, piękna gwiazda "Sex in the City" przez wiele lat cierpiała z powodu czerwonej, zapalnej skóry. Teraz bierze leki doustne i stosuje kremy do pielęgnacji skóry, aby leczyć ten stan i zapobiegać jego pogarszaniu się. Kolejną rzeczą, która pomogła Nixon w jej schorzeniu, była nauka o wyzwalaczach. Czynnikach, które mogą pogorszyć lub pogorszyć stan poprzez zwiększenie przepływu krwi na powierzchni skóry. Mogą to być ćwiczenia fizyczne, alkohol, ekspozycja na słońce i pikantne jedzenie. Dziś Cynthia pomaga edukować ludzi na temat trądziku różowatego. Jest znanym rzecznikiem National Rosacea Society i nagrywała komunikaty służb publicznych w celu zwiększenia świadomości na temat tego stanu.

Innym znanym cierpiącym był J.P. Morgan, amerykański finansista, bankier, filantrop i kolekcjoner sztuki. Zdominował on finanse korporacyjne i konsolidację przemysłową na początku XIX wieku, a ludzie nadal podziwiają go za jego wpływ na nasz przemysł bankowy.

#