Leczenie botoksem

Zabieg botoksem dla gładszej, zdrowo wyglądającej skóry tej wiosny.

Pierwsze kilka miesięcy roku może być nieco płaskie - wieczory są ciemne, pogoda zimna i wielu z nas ma wrażenie, że nie wygląda najlepiej. Kiedy więc pojawiają się pierwsze wiosenne pędy, a dni stają się coraz dłuższe, często odczuwamy potrzebę odrobiny TLC: zastrzyku energii, który podniesie naszą pewność siebie.

Być może nie brałaś wcześniej pod uwagę botoksu. Być może odstraszyły Cię zdjęcia celebrytów wyglądających na zamrożonych i nienaturalnych. Jeśli jednak zabieg zostanie precyzyjnie wykonany przez wyszkolonego specjalistę, takiego jak dr Rekha Tailor, rezultaty mogą być cudownie naturalne. Nikt nie pomyśli, że wyglądasz na "zrobioną", czego wiele osób się obawia. Twoja skóra będzie po prostu wyglądała na gładszą, bardziej napiętą i zdrowszą.

Rozwiewamy obawy przed zabiegiem Botox.

Działanie zabiegu polega na czasowym rozluźnieniu mięśni twarzy i/lub szyi, co znacznie zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Najczęstsze miejsca, w których przeprowadza się zabieg z użyciem Botoxu® to obszar między brwiami, czoło i kąciki oczu. Można go jednak stosować również w innych miejscach, takich jak linia żuchwy, szyja, a nawet w leczeniu zgrzytania zębami (znanego również jako bruksizm).

Zabieg jest prosty, szybki i nie jest bolesny. Botox jest stosowany w medycynie od ponad 20 lat do leczenia wszystkiego, od zaburzeń neurologicznych po migreny i nadmierną potliwość, i ma doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa.

Używamy Allergen Botox, który jest najbardziej zaawansowanym produktem na rynku. Zastrzyki rozluźniające zmarszczki podawane są za pomocą ultra cienkiej igły w precyzyjne miejsca na twarzy, dzięki czemu unieruchamiane są tylko wybrane mięśnie. Oznacza to, że nieleczone mięśnie twarzy nadal kurczą się w normalny sposób, dzięki czemu nie ma to wpływu na mimikę twarzy.

Czy botox jest odpowiedni dla mnie?

Zabieg z użyciem botoksu jest odpowiedni dla prawie każdego, a typowa procedura trwa około 20 minut. Może być widoczne lekkie zaczerwienienie wokół miejsca poddawanego zabiegowi, ale szybko zniknie. Większość osób dostrzega zauważalne rezultaty po około pięciu dniach, które utrzymują się przez około 3-4 miesiące.

Badania kliniczne wykazały, że powtarzane zabiegi trwają dłużej, co oznacza, że w przyszłości powinno się wymagać mniejszej liczby zastrzyków. Jednak zależy to od poszczególnych pacjentów.

Możesz być pewna, że Twoja skóra będzie wyglądała na pięknie odświeżoną. Mniej znaczy więcej" to nasze motto, a my wierzymy jedynie w tworzenie delikatnych, naturalnie wyglądających rezultatów.

#