Maszyna plazmowa FELC

Dzisiejszy postęp technologiczny pozwolił na wprowadzenie fantastycznych i innowacyjnych zabiegów i procedur. Zabiegi te mogą przynieść Ci ogromne korzyści, pomagając poprawić Twój wygląd w bezpieczny i kontrolowany sposób. Najnowszą technologią, która ma zostać wprowadzona, jest maszyna plazmowa FELC. Ta najnowocześniejsza technologia plazmowa jest wykorzystywana do zastosowań regeneracji estetycznej. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć na temat zabiegów plazmowych FELC.

Czym jest technologia plazmowa FELC?

FELC to niechirurgiczny zabieg, w którym wykorzystuje się czwarty stan skupienia: Plazma

Leczenie plazmowe FELC Plasma Machine daje znakomite rezultaty, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych, co może być korzystne dla wielu. Za pomocą wiązki plazmowej FELC usuwa nadmiar skóry, zmiany skórne oraz redukuje linie i zmarszczki poprzez sublimację tkanek. Zabieg ten stosowany jest głównie w celu ujędrnienia skóry, najczęściej wokół oczu i wokół ust.

Jak działa zabieg FELC?

FELC powoduje sublimację, czyli proces przekształcania ciała stałego w gaz. Dzięki temu ciepło nie jest przenoszone na otaczające tkanki, co pozwala uniknąć uszkodzenia skóry. Ponieważ FELC wykorzystuje plazmę, nie ma prądu elektrycznego. Zwijanie i napinanie tkanek to natychmiastowe efekty tego zabiegu.

Jakie obszary są objęte zabiegiem?

FELC może być używany do wielu zabiegów. Jest on powszechnie stosowany do leczenia skóry wokół oczu.

FELC usuwa nadmiar skóry, zmiany skórne oraz redukuje linie i zmarszczki poprzez sublimację tkanek. Może być stosowany do następujących celów:

  • Niechirurgiczna blefaroplastyka liftSkarring obejmujący rozstępy, blizny potrądzikowe i blizny pooperacyjneLiftingFace and body liftingPigmentacja i plamy po opalaniuZmiany skórne takie jak: włókniaki, znamiona, brodawki, brodawki, keloidy i kantelasma, leczenie rozszerzonych rozstępów okołokostnychTatuaż usuwający wszelkie kolory.

Czego należy się spodziewać przed i po zabiegu

Przed

30 minut przed niechirurgiczną blefaroplastyką nakłada się krem znieczulający miejscowo, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta. W innych miejscach stosuje się krem znieczulenia miejscowego lub iniekcję w celu zmniejszenia drętwienia okolicy. Ponieważ zabieg może być ciepły, po zabiegu można odczuć mrowienie.

Po

Po zabiegu w miejscach, w których wystrzelono pojedyncze strzały, pojawiają się malutkie czarne plamki lub może wystąpić większe poparzenie, gdy obszar został spryskany plazmą. FELC jest bardzo zaawansowany w porównaniu z Plexr, ponieważ czarne plamki złuszczają się w ciągu kolejnych dni, a oparzenia goją się w podobnym okresie (do 2 tygodni).

Po zabiegu często występują obrzęki, szczególnie wokół oczu. Uczucie pieczenia po zabiegu ustąpi w ciągu 24 do 48 godzin po zabiegu.

Wyniki zabiegu

Fałdy i zagniecenia skóry natychmiast pojawią się lepiej, a obszar poddany zabiegowi FELC będzie się poprawiał do 3 miesięcy po zabiegu. Ostateczne rezultaty zależą od ogólnego stanu skóry pacjenta, stopnia jej zwiotczenia, wielkości zmiany, wszelkich istniejących wcześniej problemów skórnych lub medycznych oraz pożądanego rezultatu.

Ze względu na to, że leczona skóra jest sublimowana, wyniki często trwają latami, a dla niektórych nawet trwale.

#