Przerzedzające się włosy - kuracja z Viviscal Professional

Z wiekiem, zabiegi mające na celu pokrycie rosnącej ilości siwizny, spowodowały przerzedzenie włosów, utratę objętości, matowość i brak blasku.

Skarży się na to również wiele kobiet.

Przerzedzające się włosy - co pokazują badania?

Badania przeprowadzone przez Viviscal, profesjonalną markę zajmującą się wypadaniem włosów, z udziałem 2 000 kobiet wykazały, że istnieje wyraźny związek między włosami a poczuciem własnej wartości.

  • 90% kobiet stwierdziło, że włosy pomagają im określić, kim są.
  • 73% stwierdziło, że utrata włosów jest ich największym strachem.
  • 59% stwierdziło, że "zły dzień z włosami" może wywołać u nich uczucie przygnębienia i niepewności siebie.

Mogę się z tym utożsamić. Moje włosy są częścią mojej tożsamości. Mając to na uwadze, wypróbowałam Viviscal Professional, suplement na porost włosów o klinicznie udowodnionej skuteczności.

Produkt ten pomaga w takich problemach jak wypadanie, przerzedzanie się i nadmierna stylizacja łamliwych włosów.

Został on opracowany pod koniec lat 80-tych przez profesora ze Skandynawii na podstawie jego badań nad Eskimosami, którzy mieli wspaniałe włosy i skórę. Od tego czasu przeprowadzono liczne badania, aby udowodnić, że jest bezpieczny i skuteczny.

Viviscal jest wolny od leków i nie zawiera żadnych hormonów. Zawiera AminoMar C, bogaty kompleks protein morskich oraz Biotynę (Witamina B7), która pomaga organizmowi wchłaniać aminokwasy, budulec białka, niezbędnego składnika odżywczego dla wzrostu zdrowych włosów. Zawiera również ekstrakt z jabłka, który korzystnie wpływa na mieszki włosowe podczas fazy anagenu (fazy wzrostu) cyklu wzrostu włosa.

Viviscal Professional działa poprzez odżywianie włosów od wewnątrz. Większość użytkowników zauważa różnicę już po trzech do czterech miesiącach.

Sama stosując ten produkt zauważyłam, że moje włosy są grubsze, pełniejsze, bardziej błyszczące i szybciej rosną.

Jest to doskonała kuracja dla kobiet, które chcą poprawić wygląd i kondycję swoich włosów.

Viviscal Professional może być stosowany jako samodzielna kuracja dla osób z przerzedzającymi się włosami, które nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom.

Jest doskonały dla tych, którzy przechodzą inne procedury, takie jak leczenie PRP lub przeszczep włosów, aby zwiększyć i wzmocnić ich wyniki.

#