SculpSure vs CoolSculpting

CoolSculpting Zeltiqa szturmem zawładnął światem piękna, gdy został uruchomiony. Oferuje fantastyczną niechirurgiczną alternatywę dla liposukcji, która nie wymaga użycia igieł, specjalnych diet ani przestojów. CoolSculpting wykorzystuje technologię zwaną kriolipolizą do zamrażania i niszczenia komórek tłuszczowych, bez uszkadzania otaczającej tkanki.

Prowadzi to do widocznej utraty centymetrów i ujędrnienia skóry. Rezultaty są fantastyczne i jest to niezwykle popularny zabieg od momentu wprowadzenia go po raz pierwszy, w 2013 roku, tutaj, w Health & Aesthetics w Elstead, Farnham, Surrey.

Do dziś CoolSculpting jest jedynym niechirurgicznym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej przeprowadzanym przez FDA, który wykorzystuje kontrolowane chłodzenie. Został on poddany rozległym testom międzynarodowym i do tej pory lekarze wykonali ponad 4 miliony zabiegów CoolSculpting na całym świecie.

Jest to idealne rozwiązanie do ukierunkowania na uporczywe obszary tłuszczu, które często wydają się odporne na dietę i ćwiczenia fizyczne. Należą do nich żołądek, ramiona, worki siodełkowe lub podwójna broda. Każdy zabieg trwa zazwyczaj około 35 minut, po czym można natychmiast wznowić swoje codzienne życie.

Inne zabiegi

Sukces CoolSculpting pozostaje w jaskrawym kontraście z innymi zabiegami tzw. redukcji tkanki tłuszczowej. Mogą one obiecywać "świetne rezultaty", ale brakuje w nich potwierdzonych danych testowych i bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach pojawiły się negatywne konsekwencje, które doprowadziły do procesów sądowych.

Jednym z takich zabiegów jest SculpSure, której producent, firma Cynosure Inc, jest pozwany przez wielu lekarzy medycyny estetycznej i spa za dostarczanie "fałszywych informacji o skuteczności urządzenia".

Do fałszywych informacji należy zaliczyć fakt, że SculpSure skutecznie redukuje tkankę tłuszczową za pomocą tylko jednego 25-minutowego zabiegu, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, więc nie wymaga znieczulenia, że nie są konieczne żadne dalsze zabiegi oraz że lekarz i/lub przeszkolony personel nie musi być obecny podczas całego zabiegu.

Wiele innych metod leczenia jest powszechnie uważanych za bolesne, mimo że producenci twierdzą inaczej, podczas gdy inne po prostu nie są skuteczne. Oznacza to, że można wydać strasznie dużo pieniędzy i nie mieć za co nic do pokazania.

Zeznania

Aby dowiedzieć się więcej o CoolSculpting / zamrażanie tłuszczu leczenie dostępne tutaj na zdrowie + estetyka w Farnham, Surrey po prostu skontaktować się z nami lub spojrzeć na to, co nasi szczęśliwi klienci powiedział:

Sian

"Nigdy tak naprawdę nie musiałem pilnować swojej wagi. Ale po pierwszym dziecku, które znalazłem nawet po wyjściu na siłownię, po prostu nie mogłem przesunąć tego ostatniego kawałka tłuszczu wokół brzucha. Planowaliśmy wziąć ślub w lecie. Sukienka moich marzeń była w stylu rybiego ogona, który ściskał figurę i na pewno pokazywałby jakieś grudki lub wyboje.

Zdecydowałam się na Coolsculpting. Słyszałam o tym tak dobre rzeczy od innych, a przede wszystkim, że wyniki będą widoczne w ciągu 3 miesięcy! Oczywiście, trochę się wahałam, bo nie byłam w 100% pewna, czego się spodziewać (mimo że czytałam i oglądałam wszystko, co mogłam), ale nie musiałam się martwić. Bianca, jedna z terapeutek w Health & Aesthetics, od razu mnie uspokoiła; była miła, uspokajająca i naprawdę wiedziała o czym mówi. Opisała mi, co się stanie, krok po kroku. Przeglądałam moje ulubione czasopisma i sprawdzałam e-maile w pracy na iPadzie podczas zabiegu, więc było to całkiem relaksujące.

Potem nie miałam żadnych siniaków. Mogłam pójść i zrobić mój zwykły sklep spożywczy, a nawet nosić mojego malucha w pobliżu. Skóra nad poddanymi zabiegowi miejscami była zimna w dotyku i nieco delikatna, ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Później, po około 10-12 tygodniach, wszystko zaczęło się stopniowo zmieniać. Byłam bardzo zadowolona z rezultatów i moja suknia ślubna pasowała idealnie. Miałam tak wiele uwag na temat tego, jak szczupła wyglądam, że nie mogłam prosić o więcej".

Pauline

"Nigdy nie miałem nadwagi, ale nigdy tak naprawdę nie miałem talii, a ponieważ jestem starszy, każda definicja, jaką miałem, zniknęła. Po prostu nie mogłam niczego zmienić w stosunku do mojego przełożonego. Więc zdecydowałam się spróbować CoolSculpting. Procedura była tylko lekko niewygodna, więc mogłam przeczytać czasopismo i odpocząć.

Zaraz po tym wróciłam do pracy i nie zastanawiałam się już nad tym do czasu, aż 3 miesiące później. Do tego czasu zaczęłam zauważać, że na wierzchu moich dżinsów było mniej ciała, a pod biustonoszem nie było żadnej rolki mięsa. Miałam dwa kolejne zabiegi w tej samej okolicy i zrzuciłam dwa rozmiary jeansów. Teraz moje ubrania pasują właściwie i czuję się o wiele pewniej.

Zespół CoolSculpting jest profesjonalny, rozsądny i kompetentny, i przekazuje Ci swoje zaufanie. Jeśli porównać koszt pakietu CoolSculpting z pakietem do liposukcji, to jest on o wiele bardziej przystępny. I bez znieczulenia ogólnoustrojowego, bez gorsetów, bez siniaków i bez przerwy w pracy, to nie ma sensu. A wyniki są, moim zdaniem, lepsze."

#