Sekrety pieknej skóry

Posiadanie pięknej skóry jest często problemem, niezależnie od tego, czy starzenie się jest bardziej widoczne przez skórę, czy masz trądzik, blizny i nierówną pigmentację. W Health & Aesthetics rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie skuteczne leczenie, ukierunkowane na te obszary, z których jesteś najbardziej niezadowolona. Z tego powodu, oferujemy szereg nieinwazyjnych procedur, począwszy od leczenia trądziku do laserowego usuwania tatuażu, aby pomóc Ci osiągnąć piękną skórę, którą zawsze chciałeś.

Ogólne kwestie związane ze skórą

Jako zabieg nieinwazyjny, nie powodujący podrażnień i kojący, Hydrafacial jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu problemów skórnych. Znany również jako hydradermabrazja, możesz skorzystać z tego zabiegu, jeśli chcesz zająć się ogólnymi problemami skóry i poprawić swoją cerę. Przebieg zabiegów zapewni najlepsze rezultaty, chociaż powinnaś zobaczyć poprawę już od pierwszego zabiegu.

HydraFaCaCja wykonuje kilka prostych kroków:

- Detoksykacja skóry poprzez drenaż limfatyczny zapewnia poprawę krążenia i ujędrnienie skóry.

- Oczyszczanie i złuszczanie usuwa martwe komórki skóry, odsłaniając zdrową i nową skórę. Botaniczne środki oczyszczające i glukozamina są dostarczane do tkanek głęboko w skórze.

- Środek rozjaśniający, roztwór glikolowy i salicylowy, rozluźnia zanieczyszczenia z porów, gotowy do ekstrakcji. Twoja skóra zyskuje jaśniejszy wygląd, jest wolna od podrażnień.

- Zaskórniki i zanieczyszczenia są usuwane poprzez bezbolesną ekstrakcję za pomocą serum złożonego z naturalnego kwasu salicylowego i ekstraktu z miodu.

- Dzięki technologii hydrafacial vortex-fusion dostarczany jest nawilżający kwas hialuronowy i silne antyoksydanty, peptydy i multipeptydy, które uzupełniają skórę, nawilżają ją, otulają i promują jej zdrowie.

- Zarówno dzięki diodom LED w podczerwieni, jak i światłu czerwonemu, zmniejsza się zaczerwienienie i stymuluje się kolagen. Światło to zapewnia również produkcję witaminy D, której efektem jest świecąca skóra. P-bacteria trądzik jest ukierunkowany poprzez niebieskie światło, które ma uspokajający wpływ na trądzik aktywny.

Laxity i odmładzanie skóry

Ultraterapia jest rewolucyjnym zabiegiem, który precyzyjnie i precyzyjnie celuje w warstwy tkanek na dokładnej głębokości przy użyciu energii ultradźwięków. Pozwala to na stymulację, a tym samym produkcję nowej elastyny i kolagenu, które odmładzają i napinają skórę. Ten nieinwazyjny zabieg jest idealny dla osób z obwisłością i zwiotczałością na linii żuchwy, szyi, dekoltu, a także z zakapturzonym oczyma i tonikiem poprawiającym się po 12 tygodniach, przy mniejszym zwiotczeniu i najlepszych efektach około 6 miesięcy po zabiegu.

Jako jedyne urządzenie, które zostało zatwierdzone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) i europejskie CE Mark Ila, zostało ono dokładnie wypróbowane z ponad 1.000.000 zabiegów przeprowadzonych na całym świecie. Byliśmy pierwszą kliniką skórną w Surrey i Hampshire, która wykonała ten zabieg, a to pozwoliło nam stać się ekspertami i umiejętnościami w dostarczaniu Ultherapy.

Trądzik i blizny potrądzikowe

Leczenie laserowe w Health & Aesthetics zabija bakterie trądzikowe, pomaga również zmniejszyć produkcję sebum, czyli oleju, co gwarantuje zarówno mniej bakterii trądzikowych, jak i mniej sebum dla poprawy trądziku.

Terapia światłem LED Dermalux to niebieskie światło używane do niszczenia bakterii trądzikowych, które normalizuje produkcję oleju. Poza zmniejszeniem aktywnego trądziku, pomaga również zapobiegać jego powstawaniu w przyszłości. ZO medyczna pielęgnacja skóry pomaga leczyć i korygować stany chorobowe skóry, utrzymać silną, zdrową i młodo wyglądającą skórę. Zapobiega również ponownemu pojawieniu się uporczywych problemów skórnych, promując zdrowszą skórę i funkcje komórkowe. Pomaga również chronić skórę, zapobiegać uszkodzeniom DNA i minimalizować uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV.

Chemiczne peelingi skóry zapewniają jej dokładne złuszczanie, ukierunkowane na warstwy powierzchniowe. Zabiegi te stymulują produkcję nowych komórek skóry, gwarantując, że pory nie zostaną zatkane. Poza leczeniem blizn, te zabiegi trądzikowe w Surrey mogą być ukierunkowane na skórę suchą, uszkodzoną przez słońce, brązowe plamy, trądzik, skórę tłustą, linie i zmarszczki, zaczerwienienia, nierównomierny koloryt skóry i melazmę.

Pigmentacja i brązowe plamy

Nasz nieablacyjny zabieg laserowy pomaga w leczeniu przebarwień, brązowych plam, melasmy, piegów i nierównomiernego kolorytu skóry. Końcówka eksponuje przebarwione obszary poprzez krótkie impulsy światła widzialnego, pomagając rozbić melaninę, która zapewnia pigmentację skóry. Ciało naturalnie absorbuje pigment, co zmniejsza ciemne plamy na skórze. Trzy do sześciu zabiegów w czterotygodniowych odstępach czasu dostarczy Ci oczekiwanych rezultatów.

Terapia światłem Dermalux LED pozwala na szybsze gojenie, ponieważ może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk przez około dwa do trzech dni. Zabieg za pomocą światła LED Dermalux bezpośrednio po zabiegu laserowym zmniejszy obrzęk i zaczerwienienie oraz zapewni lepsze gojenie.

Rosacea

Chociaż łagodny trądzik różowaty może być skutecznie zwalczany za pomocą miejscowych lub doustnych antybiotyków w celu zmniejszenia jego objawów zaczerwienienia, pieczenia lub swędzenia skóry i stanu zapalnego, może wystąpić oporność na antybiotyki. Leczenie laserowe leczy objawy trądziku różowatego takie jak zaczerwienienie, pęknięte naczynia włosowate, płukanie i żyły nitkowe. Pigment we krwi absorbuje energię lasera , powodując koagulację krwi i niechcianych żył do zapaści bez szkody dla otaczającej tkanki .

Te żyły znikają stopniowo w miarę postępu gojenia , a doskonałe wyniki można osiągnąć w trakcie leczenia .

Ponadto , Dermalux LED terapia światłem , peelingi twarzy i miejscowe produkty kosmeceutyczne mogą pomóc w redukcji krosty , zaczerwienienia i krosty , dając skórze zastrzyk energii . Żel do stosowania miejscowego Mirvaso czasowo redukuje zaczerwienienia skóry, a efekty pojawiają się w ciągu 30 minut od nałożenia i trwają do 12 godzin.

Chociaż nie leczy trądziku różowatego i nie hamuje jego rozwoju, może pomóc tymczasowo poprawić zaczerwienienia. Mogą wystąpić pewne podrażnienia skóry, oparzenia lub zaczerwienienia, dlatego należy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów, aby uzyskać więcej informacji.

Każda skóra jest inna, a wiemy, że każdy wymaga innego podejścia i leczenia, aby uzyskać skuteczne rezultaty.

#