Ultherapy: Wszystko, co musisz wiedzieć

Wraz z wiekiem zaczynasz zauważać, że Twoja skóra staje się cieńsza i marszczona, następuje utrata tkanki tłuszczowej na twarzy i utrata kolagenu w głębszych tkankach. W wyniku tego skóra zaczyna wyglądać na luźną i zaczyna obwisać. W obszarach takich jak twarz i szyja, ta wiotkość skóry może być zauważalna dość szybko. Czynniki genetyczne i czynniki związane ze stylem życia mogą również wchodzić w grę, jeśli chodzi o zwiotczenie skóry, nadając twarzy postarzony wygląd, który może wpływać na Twoją pewność siebie. Tutaj w naszym

Przeprowadzamy Ultherapy jako świetny niechirurgiczny zabieg w miejsce operacji. Ultherapy jest również jedynym urządzeniem tego typu do nieinwazyjnych i niechirurgicznych liftingów, które zostało zatwierdzone przez FDA, dając Ci pewność, że zabieg został dokładnie przetestowany w wielu próbach i jest zarówno bezpieczny jak i skuteczny.

Czym jest Ultherapy?

Jako nieinwazyjny i niechirurgiczny zabieg, Ultherapy pomaga odmłodzić i napiąć skórę, aby uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd. Delikatnie podgrzewa głębokie tkanki pod skórą poprzez ręczne urządzenie ultradźwiękowe. Obrazy głębokich warstw tkanki są wyświetlane na ekranie, co pozwala terapeucie zarówno na obejrzenie, jak i dokładne ukierunkowanie obszarów, które najbardziej potrzebują leczenia.

Dzięki energii ultradźwiękowej precyzyjnie skierowanej na odpowiednią głębokość, produkcja nowej elastyny i kolagenu jest stymulowana, co wspomaga procesy napinania i odmładzania skóry. - Zabieg trwa około 90 minut na całą twarz.

Dlaczego stosuje się ten zabieg

Ostatnio przeprowadzono badania dotyczące ogrzewania głębiej położonych tkanek skóry, które pokazują, jak ta metoda leczenia stymuluje wspaniałą reakcję leczniczą, która skutkuje produkcją nowej elastyny i kolagenu w celu uzyskania długotrwałych i napinających efektów.

Obszary docelowe, takie jak linia żuchwy, brwi, szyja i dekolt, są bezpiecznie poddawane zabiegom z wykorzystaniem technologii mikroogniskowanych ultradźwięków (MFU-V). Połączenie technologii mikroogniskowanych ultradźwięków z obrazowaniem ultradźwiękowym o wysokiej rozdzielczości zapewnia dogłębny wgląd w warstwy skóry i tkanki. Oprócz wyraźnego uwidocznienia tkanek głębokich, zapewnia również wgląd w naczynia krwionośne, kości i otaczające obszary ciała.

Ultradźwięki są wykorzystywane w medycynie od ponad 50 lat jako sprawdzona i bezpieczna technologia. Technologia Ultherapy została przeprowadzona w ponad milionie zabiegów na całym świecie. Skokowo uruchamia proces naprawczy bez uszkadzania powierzchni skóry, stymulując elastynę i kolagen w taki sposób, że może pomóc odwrócić oznaki starzenia.

Kto może skorzystać z Ultherapy?

Każdy, kto ma zwiotczałą skórę w obszarach takich jak wiotka linia żuchwy i podgardle, a także klatka piersiowa, szyja i czoło może skorzystać z tego zabiegu. Ultherapy jest zazwyczaj bardziej odpowiedni dla osób w wieku od trzydziestu do czterdziestu lat z łagodnym lub umiarkowanym stopniem wiotkości skóry. W przypadku bardzo dużego stopnia wiotkości i zwiotczenia skóry, leczenie chirurgiczne jest najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia lepszych rezultatów.

Możesz również zobaczyć przedłużone efekty poprzednich operacji kosmetycznych poprzez zabieg Ultherapy. Wszystkie rodzaje skóry odnoszą korzyści z Ultherapy bez ryzyka hiperpigmentacji.

Mity i obawy związane z Ultherapy

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów, możesz mieć pewne obawy dotyczące czasu przestoju, bólu i skuteczności zabiegu. Chcemy, abyś czuł się w pełni komfortowo, więc zadaj nam pytania na temat wszelkich obaw, które masz lub o wszelkich mitach, które słyszałeś o Ultherapy, takich jak poniższe:

Mit #1: Zabieg jest bolesny

Może wystąpić lekki dyskomfort w leczonych obszarach, ale środki przeciwbólowe są podawane przed zabiegiem, aby zapewnić, że czujesz się komfortowo i bez bólu. Może również wystąpić lekki obrzęk i tkliwość, jednak oczekuje się, że pacjent będzie w stanie powrócić do swoich normalnych zajęć w ciągu 24 godzin, unikając forsownych ćwiczeń i aktywności.

Można od razu wrócić do normalnego życia bez ryzyka, że ktoś zauważy, że miałeś zabieg, a przez godzinę lub dwie może wystąpić zaczerwienienie. Ale bez nacięć i igieł, to naprawdę może być lifting w porze lunchu.

Mit #2: Istnieją tańsze i lepsze zabiegi

Możesz zobaczyć tańsze alternatywy oferowane przez inne kliniki, ale te reklamy mogą być mylące. Choć pozornie niedrogie, tańsze zabiegi często dostarczają mniej strzałów energii niż my w zdrowie + estetyka. Zapewnia to wyniki, które nie są tak długoterminowe, co prowadzi do potencjalnie wydając więcej pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Mit #3: Zabieg nie jest skuteczny

Jeden zabieg jest zazwyczaj wystarczający i trwa od czterech do ośmiu tygodni, zanim zaczniesz dostrzegać poprawę stanu swojej skóry. Stopniowo zauważysz, jak poprawia się jędrność skóry i zmniejsza się jej zwiotczenie. Rezultaty mogą utrzymywać się od 18 do 24 miesięcy, ale zalecamy przeprowadzanie zabiegów podtrzymujących co 12-18 miesięcy.

Niektórzy ludzie naturalnie produkują więcej elastyny i kolagenu niż inni, co sprawia, że trudno jest dokładnie przewidzieć, jak będzie wyglądać Twoja skóra. Możesz jednak oczekiwać, że najlepsze, naturalne rezultaty zobaczysz po około sześciu do ośmiu miesięcy po zabiegu.

Mit #4: Każdy może poddać się zabiegowi

Ultherapy nie jest zalecana, jeśli masz porażenie Bella, metalowe płytki i szpilki w twarzy, osłabienie mięśni, egzemę, trądzik, łuszczycę, zimne owrzodzenia lub inne choroby skóry w obszarach zabiegowych. Zabieg nie jest również przeprowadzany u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dodatkowo, jeśli cierpisz na chorobę immunologiczną lub kolagenową, poważne przerzedzenie skóry lub rozległe uszkodzenia słoneczne, powinieneś unikać Ultherapy. Zabieg jest również mniej skuteczny u pacjentów z nadwagą lub z dużą wiotkością skóry.

#