Usuwanie włosów za pomocą Soprano ICE Hair Removal

Bezbolesna depilacja laserowa

Jeśli chcesz osiągnąć gładką, miękką i pozbawioną włosów skórę, dlaczego nie wypróbować naszego bezbolesnego zabiegu depilacji laserowej.

Zabieg depilacji laserowej staje się coraz bardziej popularny zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych w klinikach na całym świecie.Tradycyjne metody usuwania niechcianych włosów, takie jak golenie, skubanie, woskowanie i elektroliza, mogą być bolesne, czasochłonne i kosztowne w czasie. Zwłaszcza, że wiele z tych metod trwa tylko kilka dni lub tygodni, a żadna z nich nie trwa wiecznie.

Pierwsze doniesienia o wykorzystaniu energii lasera do selektywnego niszczenia mieszków włosowych zostały opublikowane na początku lat 90-tych. Od tego czasu leczenie laserowe stało się powszechnie "złotym standardem" w usuwaniu włosów.Istnieje wiele urządzeń, które mogą przeprowadzać depilację laserową - jednak nie wszystkie są takie same.

Zabiegi depilacji laserowej

Istnieją dwa rodzaje zabiegów depilacji laserowej - intensywne światło impulsowe (IPL) i laserowe usuwanie włosów.

Główna różnica między tymi dwiema metodami polega na tym, że intensywnie pulsujące światło (IPL) wytwarza różne fale świetlne. Oznacza to, że światło jest bardziej rozproszone i mniej mocne, a zatem ograniczone do stosowania w przypadku jasnych typów skóry. Dlatego jest mniej skuteczne niż depilacja laserowa.

Laser wykorzystuje intensywnie skoncentrowaną wiązkę światła , która jest skupiona , a zatem jest potężny i dokładny . Leczenie laserowe oznacza najlepsze możliwe rezultaty na wszystkich typach skóry.

Stosujemy depilację laserową Soprano ICE. Jest to powszechnie uważane za najlepsze z najlepszych. Wyniki kliniczne przewyższają inne zabiegi depilacji, w tym inne zabiegi laserowe.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaoferować ten zabieg, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do wielu innych systemów laserowych, Soprano ICE jest przeznaczony do leczenia osób z ciemną, opaloną lub bardzo wrażliwą skórą oraz tych z jasnymi lub bardzo cienkimi włosami.

Laser wykorzystuje zaawansowaną technologię chłodzenia i posiada "lodową końcówkę" do chłodzenia skóry i tworzenia praktycznie bezbolesnego zabiegu. Istnieją dwa różne rodzaje lasera, dostosowane do różnych rodzajów włosów. Laser diodowy jest doskonały do leczenia grubych, gęstych i ciemnych włosów, podczas gdy laser aleksandrytowy jest genialny w leczeniu cieńszych, delikatniejszych i jaśniejszych włosów.

Soprano ICE może również usuwać włosy w czasie o połowę krótszym niż inne zabiegi laserowe, co jest szczególnie ważne w przypadku leczenia większych obszarów, takich jak plecy lub nogi.

Dlaczego więc nie dowiedzieć się, jak można uzyskać bezbolesną, skuteczną i długotrwałą redukcję owłosienia z Soprano ICE.

#