Zamrażanie tłuszczu - jak to działa?

Zamrażanie tłuszczu - bezbolesny sposób na utratę tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni na lato

Chcesz wyglądać i czuć się jak najlepiej tego lata?

Chcesz uporać się z tymi uporczywymi obszarami tłuszczu - wiesz, tymi trudnymi, które wydają się odporne na dietę i ćwiczenia - które nigdy nie znikną bez względu na to, co robisz?

Rozwiązaniem może być zamrażanie tłuszczu.

CoolSculpting - to fantastyczna niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji, która nie wymaga operacji, igieł, specjalnych diet ani przestojów.

CoolSculpting wykorzystuje technologię zwaną kriolipolizą do zamrażania tłuszczu i niszczenia komórek tłuszczowych, co prowadzi do utraty centymetrów.

Zdobył on wiele nagród branżowych za fantastyczne rezultaty, jakie osiąga i jest jedynym zatwierdzonym przez FDA niechirurgicznym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystującym kontrolowane chłodzenie.

Dlaczego więc cieszy się tak dużym uznaniem?

Piękno tej metody leczenia polega na tym, że może ona być ukierunkowana na precyzyjne obszary, w których pacjenci chcą zobaczyć różnicę (takie jak brzuch, miłosne rączki, tłuszcz ze stanika, worki siodłowe, ramiona, uda, cycki i podwójny podbródek) bez uszkadzania sąsiednich tkanek.

Nie wymaga to żadnych cięć, nacięć ani blizn.

Niska temperatura po prostu rozbija złogi tłuszczu, które po zabiegu są naturalnie usuwane przez układ limfatyczny organizmu.

Po zabiegu nie ma czasu rekonwalescencji, co oznacza, że po zabiegu można wrócić do swoich normalnych zajęć.

Rezultaty mogą być dramatyczne. Zazwyczaj spodziewamy się zobaczyć około 25-40% redukcji tkanki tłuszczowej w leczonych obszarach już po jednym zabiegu i tak długo, jak będziesz prowadzić zdrowy tryb życia i nie przybierzesz na wadze, Twoje rezultaty będą długotrwałe.

Należy pamiętać, że organizm potrzebuje trochę czasu, aby wypłukać komórki tłuszczowe, więc najlepsze rezultaty będą widoczne dopiero po 3-4 miesiącach od zabiegu. Prosimy więc o wcześniejszą rezerwację, jeśli chcesz zobaczyć optymalne rezultaty do lata.

CoolSculpting jest bardzo popularnym zabiegiem. Daje moim pacjentom doskonałe rezultaty, jeśli chodzi o ich wygląd i samopoczucie.

#