Zastrzyki przeciwzmarszczkowe

SZTUKA WYKONYWANIA ZASTRZYKÓW PRZECIWZMARSZCZKOWYCH

Sztuka tworzenia naturalnie odświeżonej, młodziej wyglądającej twarzy bez "oszołomienia" i bez wyrazu wymaga zaawansowanych technik iniekcji i zindywidualizowanego dozowania. Wszyscy klienci są oceniani indywidualnie i nie ma "standardowych dawek", które pasowałyby do wszystkich. Plan leczenia jest opracowywany zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami, a 2 tygodnie po zabiegu są obowiązkowe, aby zapewnić najlepszy efekt estetyczny.

NAUKA O ZASTRZYKACH PRZECIWZMARSZCZKOWYCH

Co to są zastrzyki przeciwzmarszczkowe i jak one działają?

Zastrzyki przeciwzmarszczkowe składają się z naturalnego, oczyszczonego białka, które rozluźnia specyficzne zmarszczki, powodując, że mięśnie twarzy zyskują młodszy, bardziej miękki i naturalnie wyglądający wygląd. Zastrzyki przeciwzmarszczkowe działają poprzez hamowanie komunikacji między nerwami i mięśniami oraz powstrzymywanie tych mięśni przed skurczami i powstawaniem zmarszczek.

Na czym polega zabieg?

Zabiegi z zastosowaniem zastrzyków przeciwzmarszczkowych polegają na wykonaniu kilku małych zastrzyków w leczonych miejscach. Stosowane igły są maleńkimi mikroigłami, a dyskomfort jest minimalny i dobrze tolerowany. W celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować krem znieczulający miejscowy. Efekty stosowania zastrzyków przeciwzmarszczkowych zaczynają się od 2-3 dni, ale mogą trwać nawet do dwóch tygodni, aby uzyskać maksymalne efekty.

Jakie obszary / warunki mogą być leczone? Górne linie twarzy:

Linie brwiowe między brwiami, poziome linie na czole, wokół oczu, linie nosa

Niższa twarz: Linie wokół ust, kąciki ust, aby zapobiec ściąganiu się kącików ust, poprawić zagniecenie i zagniecenie podbródka

Szczęka: Mięsień żwacza, który bierze udział w żuciu, jest leczony zastrzykami przeciwzmarszczkowymi dla tych osób, które mają kwadratową linię szczęki/twarzy i wystający mięsień żwacza. Leczenie mięśnia żwacza za pomocą zastrzyków przeciwzmarszczkowych często pomaga w bruksizmie (zgrzytanie zębami) i bólach głowy, które są spowodowane przez ten mięsień.

Pionowe opaski na szyję: Pionowe opaski szyi są spowodowane zmianami w mięśniu platysmy, który jest opaską mięśni od kości obojczyka do linii szczęki. Wraz z procesem starzenia się ten mięsień może rozdzielić się na opaski, co jest estetycznie nieprzyjemne. W opaskach tych stosuje się zastrzyki przeciwzmarszczkowe w celu ich zmiękczenia. Zastrzyki przeciwzmarszczkowe mogą być również wstrzykiwane w opaski na szyję w celu zmniejszenia siły pociągowej mięśnia platynowego w kąciku ust i wzdłuż linii żuchwy, co powoduje uniesienie twarzy.

Warunki medyczne: Hiperhydroza, migrena, skurcz naczyń krwionośnych, asymetria twarzy z powodu porażenia brzusznego

Jakie są możliwe skutki uboczne lub komplikacje?

Każdy zabieg medyczny niesie ze sobą ryzyko i ważne jest, abyś rozumiał związane z nim ryzyko. Chociaż większość klientów nie doświadcza tych powikłań, Twoja decyzja o poddaniu się zabiegowi opiera się na porównaniu ryzyka do potencjalnych korzyści. Niewielki obrzęk i zaczerwienienie miejsc iniekcji oraz ewentualne siniaki. Inne możliwe skutki uboczne to: niesymetryczne wyniki, brak wyniku (zwykle z powodu nieodpowiedniego dawkowania), opuchnięte oczy (w przypadku zabiegów wokół oczu) oraz opadający kącik ust (z powodu niewłaściwego umieszczenia zastrzyków). W przypadku leczenia brwi występuje 1% wskaźnik częściowego opadania powieki, który może utrzymywać się przez miesiąc. Każdy efekt uboczny leczenia jest tymczasowy i ustąpi.

A co z kreskami, które pojawiają się, gdy nie marszczysz się lub nie uśmiechasz?

Są to tzw. linie statyczne. Podczas gdy zastrzyki przeciwzmarszczkowe mogą je zmiękczyć, te zmarszczki trzeba będzie wypełnić wypełniaczami skórnymi (link do wypełniaczy skórnych).

Jak długo to trwa?

Zastrzyk przeciwzmarszczkowy jest zabiegiem tymczasowym i przy pierwszym zabiegu może się okazać, że wyniki trwają 6-12 tygodni. Przy zachowaniu zalecanej częstotliwości zabiegów, czas trwania efektu leczenia będzie dłuższy niż 3-4 miesiące. Jeśli pozwolisz, aby rezultaty całkowicie się zeszły, osiągnięcie optymalnych rezultatów będzie trudniejsze.

#